سراب، پوست کندن، سفر، سفره، روکش دندان


چند سال پیشتر در مسیر تبریز به اردبیل بودم حوالی بعد از ظهر، در مسیر شخصی را به مقصد سراب که شهری در میان ره بود برداشتم، در آن دوران هنوز این هجم از مسافرکشی به نظر نبود و در رفت و آمد به مقصد شبستر تا اردبیل چند مسافر باریکه ای از سوخت و خوراک را تامین میداشت به وقت کساد، به هر ترتیب در اردبیل هم قراری بود و کمی عجله داشتم، مسافر را که در سراب پیاده داشتم گویا ایشان عینکی طببی و راسته ای گوسفند در ماشین جا گذاشته اند، گذشت و آخر وقت در اردبیل گذاشتیم در فریزر و عینک را گوشه ای، چند بار از مسیر عبور داشتم و به خاطر نیفتاد، بالاخره یک روز در همان میدان انتهایی سراب چرخی زدیم و به چند مغازه سپردیم، گرشت، شاید چند ماه، بالاخره تماسی حاصل شده بود و بعد از چند ماه گوشت و عینک به دست صاحب خویش بازگشتند، آقا که مرا دیدند گفتند آن شب ماشین گرفتم به تعقیب و تاخت و نرسیدم، گفتم گوشت را خورد حدداقل عینک به کارش نمی آمد و چرا آن را برد. ۱۰ تیر ۱۴۰۱ حوالی بین ۱۷ تا پیش از ساعت ۲۰ بلا نسبت طویه، گبضه.

در شرکت مسافرتی مشغول بودم و گاهی فالی می زدم، روزی به گمان رسید صحبت از کندن پوست ما شده است از جانب آقای خامنه ای با آقای لاریجانی یا به گوش ایشان رسانده شده است، آن زمان رئیس ساختار دادستانی(قضایی) آقای صادق آملی لاریجانی بودند، به هر حال در همان احوال فالی زدیم از آقای مولانا و چنین آمد، تو مکن تحدیدم از کشتن که من تشنه ی زارم به خون خویشتن. ۱۰ تیر ۱۴۰۱ حوالی بین ۱۷ تا پیش از ساعت ۲۰ بلا نسبت طویه، گبضه.

سالهاست، شاید نزدیک به یک دهه به سفری نرفته ام، هر چه هست توفیق اجباری بوده و گیر و دار اقتضا، چندین سال است به تنها غذا خورده ام و سر سفره ی جمع ننشسته ام مگر به اقتضای شرایط و خارج از دایره ی اختیار و راحتی و یا کمتر از تعداد انگشتان یک دست به اصرار غیر و اراده ی ایجاد تغییر در حال و هوا.
۱۰ تیر ۱۴۰۱ حوالی بین ۱۷ تا پیش از ساعت ۲۰ بلا نسبت طویه، گبضه.

درمانگاه فرهنگیان اسلامشهر، روکش دندان، منشی، رنگ، هلالی، نصب ویندوز، آقا پسر دکتر، شخص آقای دکتر. بیمه، مجموع جزا و تحت مدیرییت امن دکتر.
حدود ساعت ۰۷:۰۰ ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ۲ جولای ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه.

ساعت افزوده شد در ۱۲:۰۶ ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ۲ جولای ۲۰۲۲ خیابان بغداد نو گبضه در مسیر خرید شارژ اینترنت گوشی خانوم والده از مغازه با پشتیبانی از Turkcell. “درمانگاه فرهنگیان، روکش، منشی، رنگ، هلالی، نصب ویندوز، آقا پسر دکتر، شخص آقای دکتر.” به “درمانگاه فرهنگیان اسلامشهر، روکش دندان، منشی، رنگ، هلالی، نصب ویندوز، آقا پسر دکتر، شخص آقای دکتر. بیمه، مجموع جزا و تحت کدیرییت امن دکتر.” ویراست شد، ۱۲:۱۲ همین حوالی، دقایقی قبل نام آب جو ٫ اِف اِس، افزوده شد، دسترسی به نسخه ی لاتین نبود و جهت احتراز از خطای املا به فارسی نگارش شد، ۱۲:۱۳ همین حوالی. “کدیرییت” به مدیرییت” ویراست شد، 14:47 همین حوالی.

منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپ تاپ DELL مدل Latitude در 14:52 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ۲ جولای ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. زمانهای دو پاراگراف نخست نیز افزوده شد، 14:59 همبن حوالب.

,

2 پاسخ به “سراب، پوست کندن، سفر، سفره، روکش دندان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *